+420 731 110 370

Historie firmy

Naši autoškolu založil na podzim roku 1990 pan Ing. Pavel Zych a patří tedy mezi první soukromé autoškoly nejen v Praze, ale také v celé České republice. V počátcích v ní pracovali dva učitelé se dvěma vozidly připravující uchazeče pro skupinu “B”. Postupně se pak autoškola rozšiřovala o další učitele, vozidla i nové prostory až do současné podoby.

Od roku 2012 převzala odpovědnost paní Eva Fischerová se svým týmem učitelů, který pokračuje ve výborném a úspěšném vedení autoškoly, která úspěšně dovede své žáky k závěrečným zkouškám.

Od začátku své činnost se snažíme vycházet ze skutečnosti, že k nám přichází nejen zájemce o řidičský průkaz, ale také budoucí řidič, který by u nás měl získat co možná nejlepší základy svého řidičského umění. Této skutečnosti se snažíme přizpůsobit veškeré svoje snažení. Uchazečům nabízíme poctivý výcvik u kterého zachováváme logickou posloupnost a přiměřenost. Dbáme na neustálé doplňování vybavení autoškoly o moderní vyučovací pomůcky a postupy. Díky tomu se například naši žáci pro skupinu “B” mají možnost setkat ve výcviku s jedním z nejmodernějších autotrenažérů pracující na principu virtuální reality. Snadná dostupnost učebnic a dalších vyučovacích pomůcek je pak naprostou samozřejmostí ve snaze poskytovat komplexní služby.

Od 1. 12. 2016 jsme otevřeli další pobočku na Praze 1, Revoluční 13.

Zakládáme si na profesionálním přístupu k výuce a výcviku a nadstandardně kvalitních službách – naše logo “Máme rádi to co děláme”.